STRONA GŁÓWNA: AKTUALNOŚCI

2011-03-27     SOWY Z MISIA USZATKA POZNAWAŁY PRACE URZĘDNIKÓW ...!

Wizyty przedszkolaków w naszych ratuszowych murach należą zawsze do najsympatyczniejszych spotkań. Radość dzieci, uśmiechy na twarzy, tysiące niepowtarzalnych pytań i zaskakujące nas dorosłych odpowiedzi pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie. Podczas ostatniej wizyty przedszkolaków z "Misia Uszatka" nie było inaczej ....

Grupa "Sów" (dzieci 5 i 6 - letnie) goszcząc w ratuszu miała możliwość poznania pracy urzędników "od kuchni". W tajniki urzędowej pracy wprowadzał najmłodszych kierownik Referatu Promocji Szymon Krajniak. Przedszkolaki miały okazję przebywać w sali sesyjnej i w pokoju Burmistrza. Duże wrażenie zrobiło na nich  biurko i fotel Burmistrza. Ci odważniejsi pozwolili sobie nawet na nim usiąść. Kto wie, być może jeden lub jedna z nich za kilkanaście lat spełni swoje dziecięce marzenia i będzie pełnić to zaszczytne stanowisko.

Przedszkolaki zwiedziły również Komendę Straży Miejskiej, gdzie poznały codzienną pracę funkcjonariuszy i "podpatrywały oczami kamery" ulice naszego miasta. Jak zawsze dużą frajdę sprawiła dzieciom możliwość przymierzenia czapki strażników miejskich i innych akcesoriów na co dzień używanych w służbie patrolowej. Na zakończenie spotkania każdy przedszkolak otrzymał miłą niespodziankę - smyczkę na klucze oraz element odblaskowy.

                                                                                                                                                                A.H.S.  

AKTUALNOŚCI
+ PODSTAWY DZIAŁANIA
+ PRAWA I OBOWIĄZKI
+ KADRA
REALIZACJA KARY OGRANICZENIA WOLNOŚCI
+ PROGRAMY PROFILAKTYCZNE
+ SCHRONISKO MIEJSKIE DLA ZWIERZĄT
+ STRAŻ MIEJSKA W OBIEKTYWIE
+ ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
KTO MOŻE ZOSTAĆ STRAŻNIKIEM MIEJSKIM
KONTAKT