STRONA GŁÓWNA: AKTUALNOŚCI

2012-10-10     DROGOWE INTERWENCJE STRAŻNIKÓW MIEJSKICH ...!
 
  • 100 złotych mandat karnego gotówkowego i 1 punkt karny otrzymał 47-letni mieszkaniec Bułgarii, który w sobotnie przedpołudnie zaparkował pojazd na przejściu dla pieszych na ul. Rynek. Taką samą karę (tylko, że mandat karny kredytowany) otrzymał także 49-letni mieszkaniec gm. Nekla, który również zaparkował pojazd na przejściu dla pieszych. 29.09.2012 r.

  • 100 złotych mandatu karnego kredytowanego otrzymała 22-letnia mieszkanka gm. Witkowo, która we wtorkowe przedpołudnie zatamowała ruch taksówek bagażowych na ul. Opieszyn. Młoda kobieta była w tym czasie na zakupach w pobliskim sklepie po pieczywo. Na jej konto wpłynął również 1 punkt karny. 02.10.2012 r.

  • 100 złotych mandatu karnego kredytowanego otrzymała również 33-letnia mieszkanka gm. Krzykosy, która we wtorkowe popołudnie zaparkowała pojazd na przejściu dla pieszych na ul. Rynek. Na jej konto wpłynął również 1 punkt karny z tytułu popełnionego wykroczenia. 03.10.2012 r.

  • 200 złotych mandatu karnego kredytowanego otrzymał 31-letni mężczyzna z Bytomia, który nie zastosował się do znaku drogowego „nakaz jazdy w prawo” na ul. Ratuszowej. Świadkami wykroczenia byli jadący za nim strażnicy miejscy. Kierowca znak widział, ale … bardzo mu się śpieszyło. Zgodnie z taryfikatorem mandatowym oprócz wysokiego mandatu karnego kierowca pojazdu otrzymał 5 punktów karnych. 03.10.2012 r.

  •  Blokadą na kolo zakończyła się interwencja strażników miejskich w stosunku do 52-letniego mieszkańca gm. Kostrzyn, który w sobotnie przedpołudnie zaparkował pojazd na przejściu dla pieszych na ul. Jana Pawła II. Kierowca oprócz mandatu otrzymał również 1 punkt karny. 06.10.2012 r.

AKTUALNOŚCI
+ PODSTAWY DZIAŁANIA
+ PRAWA I OBOWIĄZKI
+ KADRA
REALIZACJA KARY OGRANICZENIA WOLNOŚCI
+ PROGRAMY PROFILAKTYCZNE
+ SCHRONISKO MIEJSKIE DLA ZWIERZĄT
+ STRAŻ MIEJSKA W OBIEKTYWIE
+ ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
KTO MOŻE ZOSTAĆ STRAŻNIKIEM MIEJSKIM
KONTAKT