STRONA GŁÓWNA: AKTUALNOŚCI

2015-06-08     STRAŻNICY MIEJSCY UKARALI W CIĄGU TYGODNIA TRZECH ŚMIECIARZY!
 

Pierwsze ujawnione wykroczenie: Przypadkowy świadek w piątkowe po południe powiadomił strażników miejskich o zaśmieceniu kompleksu leśnego „Dębina” przez nieznanego kierowcę pojazdu marki renault. Świadek zapamiętał numery rejestracyjne pojazdu, co ułatwiło strażnikom miejskim szybkie ustalenie sprawcy wykroczenia. Za wyrzucenie śmieci do lasu 19-letni mężczyzna został ukarany 200 zł. mandatem karnym. Nakazano mu także śmieci pozbierać i pozbyć się ich zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wykroczenie to miało miejsce w dniu 29.05.2015 r. (uzupełnienie)

Drugie ujawnione wykroczenie: Strażnicy miejscy ujawnili śmieci, które zostały wyrzucone do rowu znajdującego się na drodze z Chociczki do Chociczy Wielkiej. Śmieci z pozostałościami po imprezie rodzinnej wyrzucił 50-letni mieszkaniec Wrześni. Za popełnione wykroczenie otrzymał 400 zł. mandat karny kredytowany. Został także zobowiązany do ich uprzątnięcia. 03.06.2015 r.

Trzecie ujawnione wykroczenie: Strażnikom miejskim udało się także dotrzeć do właściciela sterty śmieci pozostawionych w rowie we wsi Gozdowo Młyn. Cała przyczepa śmieci zawierała pozostałości m.in. po remoncie domu. Sprawca wykroczenia otrzymał najwyższy mandat karny w wysokości 500 zł. 06.06.2015 r. A.H.S.

AKTUALNOŚCI
+ PODSTAWY DZIAŁANIA
+ PRAWA I OBOWIĄZKI
+ KADRA
REALIZACJA KARY OGRANICZENIA WOLNOŚCI
+ PROGRAMY PROFILAKTYCZNE
+ SCHRONISKO MIEJSKIE DLA ZWIERZĄT
+ STRAŻ MIEJSKA W OBIEKTYWIE
+ ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
KTO MOŻE ZOSTAĆ STRAŻNIKIEM MIEJSKIM
KONTAKT