STRONA GŁÓWNA: AKTUALNOŚCI

2008-07-09     STRAŻNICY MIEJSCY ZAPRASZAJĄ SAMORZĄDOWCÓW NA SIATKÓWKĘ PLAŻOWĄ!

Serdecznie zapraszamy na VI Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych w Siatkówce Plażowej!

Poprzednie edycje były bardzo udane, wysoko oceniane przez uczestników m.in. ze Szczecina, Wolsztyna, Kędzierzyna – Koźla, Sopotu, Warszawy, Sokółki, Rogoźna, Mysłowic oraz Gorzowa Wlkp. Mamy wspaniałe obiekty, na którym rozgrywane są turnieje o randze mistrzostw Polski w kategoriach: kadet, junior, senior, masters. Możemy pochwalić się rozgrywanymi w poprzednich latach turniejami Grand Prix mężczyzn, kobiet oraz eliminacjami mistrzostw Polski kadetów. Mistrzostwa Pracowników Samorządowych są również wpisywane do kalendarza imprez Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Chcielibyśmy, abyśmy podobnie jak w ubiegłym roku spotkali się i wspólnie w sympatycznej – samorządowej atmosferze spędzili sierpniowy weekend. Mam nadzieję, że uczestnicy poprzednich edycji oczekują rewanżu i wszystkich, na czele z mistrzami, zobaczymy również w tym roku we Wrześni. Serdecznie zapraszamy do Wrześni wszystkich tych, którzy jeszcze nie skorzystali z naszej siatkarskiej oferty!.

Zainteresowanych samorządowców udziałem w siatkarskich zmaganiach prosimy o kontakt telefoniczny do organizatora mistrzostw Mirosława Morawskiego pod numer tefoniczny: 0 500 191 034   

Gorąco liczymy na Państwa udział w turnieju!

AKTUALNOŚCI
+ PODSTAWY DZIAŁANIA
+ PRAWA I OBOWIĄZKI
+ KADRA
REALIZACJA KARY OGRANICZENIA WOLNOŚCI
+ PROGRAMY PROFILAKTYCZNE
+ SCHRONISKO MIEJSKIE DLA ZWIERZĄT
+ STRAŻ MIEJSKA W OBIEKTYWIE
+ ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
KTO MOŻE ZOSTAĆ STRAŻNIKIEM MIEJSKIM
KONTAKT