STRONA GŁÓWNA: AKTUALNOŚCI

2009-03-31     NAPRAWIAJCIE ROWERY! SZYKUJCIE KONDYCJĘ! RAJD NADCHODZI!

To już tradycja! Rowerowy Rajd Rodzinny zbliża się wielkimi krokami! 3 maja o godzinie 9.00 już po raz dwunasty z wrzesińskiego Rynku wystartują młodzi i nieco starsi rowerzyści. Trasa tegorocznego rajdu przebiegać będzie przez następujące ulice i odcinki dróg wiejskich:

ul.Ratuszowa-Staszica-Szkolna-Daszyńskiego-Paderewskiego-Działkowców-Leśna-Chociczka-Przyborki-Psary Małe-Psary Wielkie-Nowy Folwark-Psary Polskie-Słomowo-Sokołowo-Września-ul. Sokołowska-Kosynierów-Waryńskiego-Witkiewicza-Fedyka-Chmielewskiego-Malczeskiego-Matejki-Kosynierów-Szkolna-Sądowa-Jana Pawła II- meta ul. Rynek!

Dla wytrwałych miłośników dwóch kółek organizatorzy, jak co roku przyszykowali miłe niespodzianki, a dla zgłodniałych będzie bułka i kiełbasa! :) Szczęściarze natomiast mogą wylosować cenne nagrody, których i w tym roku nie zabraknie! Czekamy na Was zatem od 14 kwietnia w siedzibie Straży Miejskiej we Wrześni przy ul. Ratuszowej 1 w godzinach 9.00 - 19.00! Koszt wpisowego tylko 4 zł. Zapisz się i spędź z nami rowerową majówkę!  

st. str. Anna Hedrych Stanisławska

AKTUALNOŚCI
+ PODSTAWY DZIAŁANIA
+ PRAWA I OBOWIĄZKI
+ KADRA
REALIZACJA KARY OGRANICZENIA WOLNOŚCI
+ PROGRAMY PROFILAKTYCZNE
+ SCHRONISKO MIEJSKIE DLA ZWIERZĄT
+ STRAŻ MIEJSKA W OBIEKTYWIE
+ ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
KTO MOŻE ZOSTAĆ STRAŻNIKIEM MIEJSKIM
KONTAKT