STRONA GŁÓWNA: AKTUALNOŚCI

2009-05-04     ROWEROWA MAJÓWKA Z RYSZARDEM SZURKOWSKIM!

O Rodzinnym Rajdzie Rowerowym można powiedzieć, że to już tradycja! Każdego roku bowiem do grona miłośników dwóch kółek przybywa coraz to więcej osób! Tegoroczne zmagania rowerowe należą jednak do wyjątkowych! Został bowiem pobity rekord sprzed roku! I tak na trasie dla porównania w roku 2008 bawiło się z nami 2310 rowerzystów, w tym roku liczba ta powiększyła się do 2784!

Słoneczko i niebo bez chmur zawsze towarzyszy naszemu rowerowemu rajdowi i wygląda to tak, jakby za każdym razem Organizatorzy zamawiali "na górze" pogodę :) W tej słonecznej i rodzinnej atmosferze na czele prawie 3 tysięcznego peletonu brał udział znany szosowy mistrz świata z 1973 roku z Barcelony Ryszard Szurkowski, który z uśmiechem na ustach w niecałą godzinę pokonał wyznaczoną trasę. Rajd rowerowy w tym roku kończył się na płycie Rynku, gdzie po rowerowych zmaganiach można było napić się wody mineralnej, skosztować kiełbasy z bułą i wylosować cenne nagrody, wśród których były również rowery! Rodzinny rajd i w tym roku zakończył się z uśmiechem na ustach, a to za sprawą kabaretu "Neonówka", który swym występem urozmaicił majowe popołudnie.     

Dwunasty rajd to już historia, ale My myślimy już o następnym. Więc do zobaczenia Drodzy Rowerzyści za rok! Mamy nadzieję, że Nas nie zawiedziecie!    

AKTUALNOŚCI
+ PODSTAWY DZIAŁANIA
+ PRAWA I OBOWIĄZKI
+ KADRA
REALIZACJA KARY OGRANICZENIA WOLNOŚCI
+ PROGRAMY PROFILAKTYCZNE
+ SCHRONISKO MIEJSKIE DLA ZWIERZĄT
+ STRAŻ MIEJSKA W OBIEKTYWIE
+ ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
KTO MOŻE ZOSTAĆ STRAŻNIKIEM MIEJSKIM
KONTAKT