STRONA GŁÓWNA: AKTUALNOŚCI

2009-07-18     WYSYPISKO ŚMIECI W LESIE!

Na internetową skrzynkę strażników miejskich w ostatnim czasie trafił e-mail, w którym to osoba korzystająca z toru rowerowego znajdującego się w "Małpim Gaju" zwróciła uwagę na"kilka stert gruzu i innych odpadów po remontach budowlanych wysypanych przy leśnych drogach, przez które prowadzi trasa toru".

Kilka dni po otrzymaniu tej wiadomości strażnicy miejscy i będący pod ich nadzorem skazani wykonujący prace na cele społeczne uprzątnęli z materiałów budowlanych, gruzu i śmieci cały teren kompleksu leśnego. Znalezione śmieci zostały wywiezione przez Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych.  

Przypominamy!

Jeśli widzimy dzikie wysypiska śmieci, zaniedbaną posesję lub ciągły bałagan panujący przy pojemnikach na śmieci - zróbmy zdjęcie! Fotografię wraz z krótką informacją dotyczącą, gdzie została wykonana, należy dostarczyć drogą e-mailową (straz@wrzesnia.pl) lub osobiście do dyżurnego straży. Mundurowi podejmą działania zmierzające ku ustaleniu właściciela "śmieci" i zobowiążą go do natychmiastowego uprzątnięcia bałaganu oraz poniesienia odpowiednich konsekwencji!

                                                                                                                                                                            A.H.S.

AKTUALNOŚCI
+ PODSTAWY DZIAŁANIA
+ PRAWA I OBOWIĄZKI
+ KADRA
REALIZACJA KARY OGRANICZENIA WOLNOŚCI
+ PROGRAMY PROFILAKTYCZNE
+ SCHRONISKO MIEJSKIE DLA ZWIERZĄT
+ STRAŻ MIEJSKA W OBIEKTYWIE
+ ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
KTO MOŻE ZOSTAĆ STRAŻNIKIEM MIEJSKIM
KONTAKT