STRONA GŁÓWNA: AKTUALNOŚCI

2009-08-10     BEZMYŚLNOŚĆ KIEROWCÓW KOSZTOWAŁA ICH KIESZEŃ 500zł!

Są młodzi, zdrowi i często wysportowani, podczas legitymowania nie potrafią podać przyczyn swojego postępowania. Mowa tutaj oczywiście o kierowcach, którzy nie rozumiejąc problemów osób niepełnosprawnych związanych z codziennym życiem, nie zważając na konsekwencje popełnienia wykroczenia i tak parkują na miejscach przeznaczonych wyłącznie dla nich! A to przecież duuużoo kosztuje!

W ostatnim czasie przekonali się o tym trzej młodzi mężczyźni, których zawartość portfela pomniejszyła się o całe 500 złotych! Choć zaskoczeni sporą kwotą po krótkiej rozmowie zrozumieli swój błąd, bo przecież skoro zabrali miejsce niepełnosprawnym, to dlaczego nie zabrali też ich kalectwa?

Przypominamy Drodzy Kierowcy, iż strażnicy miejscy corocznie uczestniczą w ogólnopolskiej kampanii parkingowej "Czy naprawdę chciałbyś być na naszym miejscu?, której głównym celem jest przede wszystkim zwrócenie uwagi i uwrażliwienie społeczności lokalnej na problemy i potrzeby osób niepełnosprawnych! Ponawiamy zatem nasz apel, aby te szczególne miejsca dla parkowania pozostawić osobom niepełnosprawnym. Jednocześnie ostrzegamy, że kierowcy lekceważący powyższy przepis nie będą mogli  liczyć na wyrozumiałość strażników miejskich! Ojj ... nie!

                                                                                                                       A.H.S.

AKTUALNOŚCI
+ PODSTAWY DZIAŁANIA
+ PRAWA I OBOWIĄZKI
+ KADRA
REALIZACJA KARY OGRANICZENIA WOLNOŚCI
+ PROGRAMY PROFILAKTYCZNE
+ SCHRONISKO MIEJSKIE DLA ZWIERZĄT
+ STRAŻ MIEJSKA W OBIEKTYWIE
+ ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
KTO MOŻE ZOSTAĆ STRAŻNIKIEM MIEJSKIM
KONTAKT