STRONA GŁÓWNA: AKTUALNOŚCI

2010-01-18     "GORĄCA LINIA" TELEFONU ALARMOWEGO SM!

Wczorajszy dzień znów przyniósł nam kolejne i obfite opady śniegu oraz niską temperaturę. Wrzesińskie ulice i chodniki migiem pokryły się grubą warstwą "białego śnieżnego puchu", który nie odgarnięty w porę stwarza spore zagrożenie zarówno dla kierujących i jak dla pieszych. Trudności w komunikacji, jak i lęk przed urazami i wypadkami naszych mieszkańców spowodował, iż telefon alarmowy 986 działa dzisiaj "na okrągło!"

Patrol strażników miejskich spostrzeżenia mieszkańców sprawdza i na bieżąco informuje odpowiedzialne osoby, właścicieli, administratorów oraz zarządców terenów o wszelkich uwagach pouczając, iż ich obowiązkiem jest oczyszczanie chodnika ze śniegu, lodu i błota pośniegowego oraz likwidacja śliskości. Nadmiar śniegu należy pryzmować przy krawędzi chodnika a nie w całości zgarniać na jezdnię!

Do odśnieżania głównych chodników i przejść dla pieszych w centrum miasta strażnicy miejscy zaangażowali również osoby wykonujące prace na cele społeczne w ramach kary ograniczenia wolności.

                                                                                                                                            A.H.S.   

 

AKTUALNOŚCI
+ PODSTAWY DZIAŁANIA
+ PRAWA I OBOWIĄZKI
+ KADRA
REALIZACJA KARY OGRANICZENIA WOLNOŚCI
+ PROGRAMY PROFILAKTYCZNE
+ SCHRONISKO MIEJSKIE DLA ZWIERZĄT
+ STRAŻ MIEJSKA W OBIEKTYWIE
+ ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
KTO MOŻE ZOSTAĆ STRAŻNIKIEM MIEJSKIM
KONTAKT