STRONA GŁÓWNA: AKTUALNOŚCI

2010-01-18     BEZPIECZNY ZIMOWY WYPOCZYNEK 2010!

 Upragnione ferie 2010 już rozpoczęte! Czas wolny od zajęć lekcyjnych to przede wszystkim zabawy z rówieśnikami na świeżym powietrzu, a że zima sprezentowała dzieciom i młodzieży sporą warstwę "śnieżnego puchu" i minusowe temperatury to zabawy te zapewne polegać będą na jeździe sankami, zjazdach "jabłuszkami" czy też śmiganiu na łyżwach.          

Strażnicy miejscy wypoczynek powiązany ze sportem popierają (!), ale jednocześnie chcielibyśmy, aby wszyscy uczniowie (i ci duzi i ci mali) po okresie leniuchowania powrócili do szkolnej ławki cali i zdrowi, dlatego ostrzegamy, że:

  • będziemy kontrolować akweny wodne - jezioro, stawki, rzekę i niebezpieczne górki zarówno te w okolicy wzmożonego ruchu pojazdów oraz wszelkie wiadukty i przejazdy kolejowe!

Chcemy aby dzieci i młodzież korzystały tylko z bezpiecznych i specjalnie przygotowanych dla nich miejsc zimowych zabaw. Pod nasze strażnicze oko weźmiemy również rejony szkół, przedszkoli i parków, aby kontrolować przebywanie w nich osób niepożądanych oraz osób spożywających napoje alkoholowe.

                                                                                                                                                   A.H.S.

AKTUALNOŚCI
+ PODSTAWY DZIAŁANIA
+ PRAWA I OBOWIĄZKI
+ KADRA
REALIZACJA KARY OGRANICZENIA WOLNOŚCI
+ PROGRAMY PROFILAKTYCZNE
+ SCHRONISKO MIEJSKIE DLA ZWIERZĄT
+ STRAŻ MIEJSKA W OBIEKTYWIE
+ ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
KTO MOŻE ZOSTAĆ STRAŻNIKIEM MIEJSKIM
KONTAKT