STRONA GŁÓWNA: AKTUALNOŚCI

2010-03-24     ROWERY NAPRAWIONE? JESZCZE NIE? TO NAPRAWIAJCIE! ....

Miło nam zaprosić już po raz trzynasty wszystkich miłośników dwóch kółek na Rodzinny Rajd Rowerowy, który tradycyjnie odbędzie się 3 maja 2010 r. o godzinie 9.00! Peleton naszych najwierniejszych i najwytrwalszych rowerzystów, jak i tych co startują w rajdzie po raz pierwszy, wystartuje z wrzesińskiego Rynku i skieruje się ku następującej trasie:

ul. Ratuszowa - ul. Staszica - ul. Szkolna - ul. Kosynierów – ul. Sokołowska – „Lucynówka” – Sokołowo – Ostrowo Szlacheckie – Sobiesiernia - Gulczewko – Marzenin – Nowy Folwark – Nowy Folwark, ul. Mostowa, Nowy Folwark, ul. Nowa, Nowy Folwark, ul. Główna – Psary Wielkie – Psary Małe, ul. Przylesie – Psary Małe, ul. Długa - Przyborki, ul. Wiejska - Przyborki, ul. Miodowa – ul. Podmiejska - Września, ul. Paderewskiego - ul. Daszyńskiego - ul. Jana Pawła II – ul. Rynek. ul. Sienkiewicza, ul. Harcerska - meta park im. Dzieci Wrzesińskich. Długość trasy 24 km.

Na zakończenie rajdu, jak zwykle organizatorzy przewidzieli sporo niespodzianek: dla zgłodniałych wspaniała zupa, dla spragnionych woda mineralna, a dla szczęściarzy w losowaniach nagrody!

Czekamy zatem na WAS w siedzibie Straży Miejskiej we Wrześni przy ul. Ratuszowej 1 od 12 do 30 kwietnia 2010 r. (oprócz niedziel) w godzinach od 9.00 do 19.00, w soboty od 9.00 do 13.00! Koszt wpisowego 4 zł. Zapisz się i spędź z nami majową przygodę na rowerze! 

                                                                                                                                                         A.H.S.  

AKTUALNOŚCI
+ PODSTAWY DZIAŁANIA
+ PRAWA I OBOWIĄZKI
+ KADRA
REALIZACJA KARY OGRANICZENIA WOLNOŚCI
+ PROGRAMY PROFILAKTYCZNE
+ SCHRONISKO MIEJSKIE DLA ZWIERZĄT
+ STRAŻ MIEJSKA W OBIEKTYWIE
+ ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
KTO MOŻE ZOSTAĆ STRAŻNIKIEM MIEJSKIM
KONTAKT