STRONA GŁÓWNA: AKTUALNOŚCI

2010-04-21     "CAŁA POLSKA BIEGA ... A WRZEŚNIA PO ZDROWIE!"

Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w kolejnej imprezie organizowanej przez Burmistrza Miasta i Gminy Września oraz Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych o nazwie "Cała Polska Biega" ...... a Września po zdrowie! Bieg rozgrywany będzie na dystansie 3,8 km w dniu 9 maja 2010 roku (niedziela) o godzinie 10.00.

Na pokonanie trasy rozpoczynającej i kończącej się na Basenie Miejskim masz, aż półtorej godziny, dlatego też nie musisz obawiać się dystansu i tempa! Możesz przecież pokonać trasę marszobiegiem, marszem a nawet spacerem! Zwycięzcą biegu jest każdy kto weźmie w nim udział, ponieważ zamysłem Organizatorów jest brak klasyfikacji końcowej. Chętnych do udziału zapraszamy do siedziby Straży Miejskiej we Wrześni przy ul. Ratuszowej 1.

Zapisy prowadzone są od 12 kwietnia do 8 maja 2010 roku w godzinach 9.00 - 19.00 oraz w sobotę w godzinach 9.00 - 13.00.

UWAGA! Każdy uczestnik będzie brał udział w losowaniu nagród ... a wśród wielu nagród m.in. WYJAZD DLA DWÓCH OSÓB DO SPA OD FIRMY ARKADIA!

                                                                                                                                                                     A.H.S.

AKTUALNOŚCI
+ PODSTAWY DZIAŁANIA
+ PRAWA I OBOWIĄZKI
+ KADRA
REALIZACJA KARY OGRANICZENIA WOLNOŚCI
+ PROGRAMY PROFILAKTYCZNE
+ SCHRONISKO MIEJSKIE DLA ZWIERZĄT
+ STRAŻ MIEJSKA W OBIEKTYWIE
+ ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
KTO MOŻE ZOSTAĆ STRAŻNIKIEM MIEJSKIM
KONTAKT