STRONA GŁÓWNA: AKTUALNOŚCI

2010-11-27     SOBOTNIE PARKOWANIE ...!

Strażnicy miejscy w sobotnie przedpołudnie interweniowali w sprawie nieprawidłowości związanych z parkowaniem pojazdów w centrum miasta. Ukarano mandatami karnymi trzech kierowców, pierwszym z nich był 28-letni mieszkaniec Gniezna, który zaparkował pojazd na tzw. "kopercie" przeznaczonej na za i wyładunek towaru na Rynku. Młody mężczyzna w samochodzie towaru jednak nie miał, a kopertę potraktował, jako dobre miejsce do zareklamowania swojego nowo otwartego sklepu. Za popełnienie tegoż wykroczenia gnieźnianin otrzymał 100 złotych mandatu karnego i 1 punkt karny oraz został zobowiązany do przestawienia samochodu na inne miejsce parkingowe.

Mandatami i punktami karnymi tej samej wysokości zakończyły się również dwie inne sprawy, kobiety, która zaparkowała pojazd na przejściu dla pieszych przy ul. Rynek oraz mężczyzny, który nie dostosował się do znaku zatrzymywania się przy ul. Fabrycznej.

Wszystkim kierowcom przypominamy również, iż strażnicy miejscy mają prawo do zakładania blokad na koła źle zaparkowanych pojazdów, co czynimy w praktyce!

                                                                                                                                                       A.H.S.

AKTUALNOŚCI
+ PODSTAWY DZIAŁANIA
+ PRAWA I OBOWIĄZKI
+ KADRA
REALIZACJA KARY OGRANICZENIA WOLNOŚCI
+ PROGRAMY PROFILAKTYCZNE
+ SCHRONISKO MIEJSKIE DLA ZWIERZĄT
+ STRAŻ MIEJSKA W OBIEKTYWIE
+ ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
KTO MOŻE ZOSTAĆ STRAŻNIKIEM MIEJSKIM
KONTAKT