STRONA GŁÓWNA: AKTUALNOŚCI

2011-04-29     WIECZORNE SPOTKANIA MŁODZIEŻY NA PLACACH ZABAW DLA DZIECI...!

Pragniemy zauważyć, iż w okresie letnim strażnicy miejscy odnotowują wiele zgłoszeń dotyczących młodzieży przebywającej na placach zabaw dla dzieci i spożywającej alkohol, dlatego też (w tym szczególnym okresie) miejsca te objęte są cowieczorną kontrolą. Spotkania te kończą się nie tylko pozostawionymi butelkami od napoi alkoholowych, ale i również dewastacją urządzeń służących do zabawy dla naszych najmłodszych.   

Podczas jednej z kontroli placów zabaw dla dzieci znajdującym się przy Samorządowej Szkole Podstawowej nr 2 we Wrześni strażnicy miejscy zauważyli trzech mężczyzn spożywających alkohol  w postaci piwa. Młodzi mężczyźni (21l., 19l., 21l.) zostali ukarani mandatami karnymi w wysokości 100 zł każdy. W ten sam dzień za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym (również w postaci piwa), ale tym razem na Skate Parku został ukarany mandatem 25-letni mężczyzna.  

W dniu dzisiejszym natomiast podczas kontroli placu zabaw Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 2 we Wrześni strażnicy miejscy ujawnili kolejne wykroczenia z zakresu spożywania alkoholu w miejscu publicznym. Tym razem jednak alkohol w postaci piwa spożywały dwie 20 - letnie kobiety, które za popełnione wykroczenie otrzymały mandaty karne w wysokości 100 zł każda.

                                                                                                                                                          A.H.S.

AKTUALNOŚCI
+ PODSTAWY DZIAŁANIA
+ PRAWA I OBOWIĄZKI
+ KADRA
REALIZACJA KARY OGRANICZENIA WOLNOŚCI
+ PROGRAMY PROFILAKTYCZNE
+ SCHRONISKO MIEJSKIE DLA ZWIERZĄT
+ STRAŻ MIEJSKA W OBIEKTYWIE
+ ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
KTO MOŻE ZOSTAĆ STRAŻNIKIEM MIEJSKIM
KONTAKT