STRONA GŁÓWNA: AKTUALNOŚCI

2008-03-28     STRAŻ MIEJSKA ZAPRASZA - ROWERAMI NA MAJÓWKĘ!

Drodzy Państwo i drogie dzieci zapraszamy Was na kolejną majówkę z Rodzinnym Rajdem Rowerowym, który wystartuje tradycyjnie 3 maja o godzinie 9.00 z wrzesińskiego Rynku.

W poprzednich latach "ROWEROWE ZMAGANIA" cieszyły się dużym zainteresowaniem, o czym może świadczyć spora liczba uczestniczących w nich miłośników dwóch kółek. Dwa tysiące osób świetnie bawiących się na świeżym powietrzu i spędzających wspólnie czas z rodziną i przyjaciółmi to wynik, który daje nam dużą szansę i chęć do organizacji rajdów na następne lata. Mamy nadzieję, że i w tym roku nas nie zawiedziecie! Miłośnicy jazdy na rowerze przekonajcie swoich znajomych, którzy jeszcze nie uczestniczyli w rajdzie, by dołączyli do nas. Może pokusą w uczestnictwie w rowerowym spacerze będą nagrody (rowery), których i w tym roku na pewno nie zabraknie oraz mały upominek dla każdego na mecie rajdu. Uchylając rąbka tajemnicy możemy zapowiedzieć kilka nowości w tegorocznym rajdzie, jedną z nich jest zmiana trasy i występ znanych artystów estradowych. Zgłoszenia uczestnictwa w rajdzie przyjmowane będą od 14 kwietnia w siedzibie Straży Miejskiej we Wrześni przy ul. Ratuszowej 1. Wpisowe w tym roku wynosić będzie 4 złote. W imieniu organizatorów serdecznie ZAPRASZAMY!

Zainteresowanych promocją swojej firmy lub prowadzonej działalności, a także chętnych do ufundowania nagród dla uczestników rajdu prosimy o kontakt z organizatorami pod numerami telefonów:

Mirosław Morawski: (061) 640-41-00
Anna Grzybowska: (061) 640-39-40          
Anna Hedrych - Stanisławska
: (061) 640-41-03

 

  

AKTUALNOŚCI
+ PODSTAWY DZIAŁANIA
+ PRAWA I OBOWIĄZKI
+ KADRA
REALIZACJA KARY OGRANICZENIA WOLNOŚCI
+ PROGRAMY PROFILAKTYCZNE
+ SCHRONISKO MIEJSKIE DLA ZWIERZĄT
+ STRAŻ MIEJSKA W OBIEKTYWIE
+ ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
KTO MOŻE ZOSTAĆ STRAŻNIKIEM MIEJSKIM
KONTAKT