STRONA GŁÓWNA: AKTUALNOŚCI

2008-04-07     JEDZIEMY NA ROWEROWĄ MAJÓWKĘ!

3 maja o godzinie 9.00 już po raz jedynasty z wrzesińskiego Rynku wystartują miłośnicy dwóch kółek, którzy zmagać się będą z 25 kilometrową trasą Rodzinnego Rajdu Rowerowego. Trasa tegorocznych zmagań majowych cyklistów została zmieniona i prowadzić będzie w tym roku następujacym szlakiem: ul.Rynek (start)-ul.Sienkiewicza-ul.Miłosławska-ul.Wrocławska-ul.Działkowców-Białężyce-Chwalibogowo-Bardo-Chocicza Mała-Chocicza Wielka-Chociczka-Przyborki-Psary Polskie- ul.Czerniejewska- ul.Gnieźnieńska- ul.Jana Pawła II- ul.Rynek- ul.Harcerska-park. im. Dzieci Wrzesińskich (meta). 

Tradycyjnie i w tym roku organizatorzy dla wszystkich uczestników rajdu przygotowali na mecie upominki o charakterze akcesoriów rowerowych. Nie zabraknie również "tradycyjnej grochówki" dla zgłodniałych miłośników jazdy na rowerze oraz cennych nagród w postaci bicyklów.

Zgłoszenia uczestnictwa w rajdzie przejmowane są w siedzibie Straży Miejskiej we  Wrześni do 30 kwietnia (oprócz niedziel) w godzinach 9.00 - 19.00 oraz w soboty w godzinach 9.00 - 13.00. Wpisowe w tym roku wynosić będzie 4 złote. Przypominamy, iż w dniu rajdu nie będą prowadzone zapisy.

Z uwagi na ograniczoną  ilość uczestników o przyjęciu na Rajd będzie decydować
kolejność zgłoszeń! 

  

AKTUALNOŚCI
+ PODSTAWY DZIAŁANIA
+ PRAWA I OBOWIĄZKI
+ KADRA
REALIZACJA KARY OGRANICZENIA WOLNOŚCI
+ PROGRAMY PROFILAKTYCZNE
+ SCHRONISKO MIEJSKIE DLA ZWIERZĄT
+ STRAŻ MIEJSKA W OBIEKTYWIE
+ ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
KTO MOŻE ZOSTAĆ STRAŻNIKIEM MIEJSKIM
KONTAKT