STRONA GŁÓWNA: AKTUALNOŚCI

2008-04-15   ŚMIECI W ROWIE
Strażnicy miejscy po raz już kolejny ustalili sprawcę "śmieciarza", który wyrzucił śmieci w przydrożnym rowie znajdującym się na trasie Neryngowo - Kaczanowo
2008-04-10   NIEDOZWOLONY HANDEL LORNETKAMI
Handel lornetkami w miejscu niedozwolonym (w rejonie ul. Kościuszki) zakończył się dla obywateli Słowacji mandatem karnym.
2008-04-07   JEDZIEMY NA ROWEROWĄ MAJÓWKĘ!
3 maja o godzinie 9.00 już po raz jedynasty z wrzesińskiego Rynku wystartują miłośnicy dwóch kółek, którzy zmagać się będą z 25 kilometrową trasą Rodzinnego Rajdu Rowerowego. Dołącz do NAS!
2008-04-05   ZNAK B-36 ZAKAZ ZATRZYMYWANIA SIĘ
Drodzy kierowcy strażnicy miejscy przypominają, iż w marcu rozpoczął się remont chodników ul. Warszawskiej na odcinku drogi od 3. Maja do ul. Szkolnej. Prosimy zwrócić uwagę na znak drogowy B-36 "zakaz zatrzymywania się" znajdujący się na ul. Warszawskiej po prawej stronie na wysokości skweru zieleni "byłej Trzynastki".
2008-04-03   JAMNICZKI BEZ OPIEKI
Trzy błąkające się jamniczki w okolicach drogi z Gutowa Małego do Ostrowa Szlacheckiego zauważył kierowca przejeżdżający tą trasą. Zaniepokojony, iż psy mogą wybiec na drogę i spowodować wypadek zadzwonił do dyżurnego straży miejskiej.
2008-03-31   STRAŻ MIEJSKA CZYTA DZIECIOM
W dobie komputerów i telewizji, gier komputerowych i nowoczesnej muzyki tudno jest się przebić książkom. Dorośli czytają rzadko, chętniej siadają z nosem przed telewizorem włączając kanał z ulubionym serialem.I niech nikt z Was się nie obrazi, ale jest to niestety smutny obrazek naszej współczesnej rzeczywistości. A dzieci? Brak zachęcenia ich ze strony rodziców do "wyciągnięcia ręki" w stronę książki powodują, że również po nie nie sięgają.
2008-03-28   STRAŻ MIEJSKA ZAPRASZA - ROWERAMI NA MAJÓWKĘ!
Drodzy Państwo i drogie dzieci zapraszamy Was na kolejną majówkę z Rodzinnym Rajdem Rowerowym, który wystartuje tradycyjnie 3 maja o godzinie 9.00 z wrzesińskiego Rynku. ZAPRASZAMY!
2008-03-25   KOLEJNY PIJANY KIEROWCA ZŁAPANY NA GORĄCYM UCZYNKU
Podczas wspólnej służby strażnika miejskiego i policjanta z ruchu drogowego doszło do zatrzymania kolejnego pijanego kierowcy.
2008-03-19   JAZDA BEZ PRAWKA I NA PODWÓJNYM GAZIE
Patrol strażników miejskich pełniący prewencyjną służbę pieszą zauważył pojazd marki Fiat 126p, który wjechał z dużą prędkością w jednokierunkową ulicę Jana Pawła II, zatrzymując się na chodniku w pobliżu banku.
2008-03-18   .................................
.......... Śmieci ..... śmieci ..... i jeszcze raz śmieci znaleźli strażnicy miejscy nad jeziorem Zalewu Wrzesińskiego w okolicach dawnej stanicy wodnej i w rowie przy ul. Działkowców. Tym razem mandat karny wyniósł sprawcę - śmieciarza aż 400 złotych.
51 52 53 54 55 56 57 58
AKTUALNOŚCI
+ PODSTAWY DZIAŁANIA
+ PRAWA I OBOWIĄZKI
+ KADRA
REALIZACJA KARY OGRANICZENIA WOLNOŚCI
+ PROGRAMY PROFILAKTYCZNE
+ SCHRONISKO MIEJSKIE DLA ZWIERZĄT
+ STRAŻ MIEJSKA W OBIEKTYWIE
+ ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
KTO MOŻE ZOSTAĆ STRAŻNIKIEM MIEJSKIM
KONTAKT