STRONA GŁÓWNA: AKTUALNOŚCI

2008-03-15   BEZWZGLĘDNIE KILKASET ZŁOTYCH MANDATU KARNEGO DLA ŚMIECIARZY!
300 złotych mandatu karnego i nakaz uprzątnięcia "bałaganu" - oto dotkliwa kara, jaka spotkała pewną kobietę, która zamiast wyrzucić śmieci do kontenera postanowiła "zaoszczędzić" i zaśmieciła nimi drogę łączącą ul. Kosynierów z Sokołowem.
2008-03-11   CHULIGAŃSKI WYBRYK NIELETNIEGO
Malowanie sprayem elewacji budynku przy ul. Warszawskiej źle zakończyło się dla pewnego 12-latka, który na pewno nie spodziewał się, iż zostanie przyłapany na gorącym uczynku przez jednego z przechodniów.
2008-03-10   ZNISZCZONA BARIERKA
Dyżurny straży miejskiej został poinformowany, iż w miejscowości Psary Polskie doszło do uszkodzenia barierki oddzielającej chodnik od jezdni przez przyczepkę, która wyczepiła sie jednemu z przejeżdzających tą drogą samochodem. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia.
2008-03-06   SPRYTNE OKO KAMERY
Strażnik miejski pełniący obowiązki dyżurnego na stanowisku monitoringu zauważył kolejną próbę uszkodzenia infokiosku, znajdującego się na wrzesińskim Rynku. Po mocnym uderzeniu ręką w infokiosk przez sprawcę załączył się również alarm.
2008-03-06   ZAGUBIONY TIR W CETRUM MIASTA
Mandat karny w wysokosci 150 złotych i dwa punkty karne - taka kara spotkała litewskiego kierowcę TIR-a, który nie dostosował się do znaku B-18 wjeżdżając tym samym na ulicę naszego miasta.
2008-02-28   POZNAJEMY SWOJEGO DZIELNICOWEGO
Przedstawiamy Państwu dzielnicowego Osiedla Sławno - młodszego strażnika Sławomira Chamota. Dzielnicowy Państwa osiedla pracuje w jednostce straży od ponad dwóch lat. Wszelkie zapytania i problemy do dzielnicowego prosimy kierować na następujący numer telefonu: (061) 640-41-11
2008-02-26   ZAJĘCIE PASA RUCHU DROGOWEGO BEZ ZEZWOLENIA NA CELE NIE ZWIĄZANE Z GOSPODARKĄ I KOMUNIKACJĄ DROGOWĄ
Dyżurny straży miejskiej otrzymał drogą telefoniczną informację od zbulwersowanego mężczyzny, iż w miejscowości Psary Polskie jeden z kierowców koparki z prowadzonej budowy domu wysypał na drogę publiczną piasek, uniemożliwiając tym samym przejazd autokaru tą drogą.
2008-02-24   BĘDZIEMY KARAĆ WSZYSTKICH TYCH KTÓRZY ZAŚMIECAJĄ!
W dniu 23 lutego strażnicy miejscy po uprzednim rozpytaniu świadków ustalili sprawcę zaśmiecenia rowu w pobliżu sklepu w Gutowie Wielkim.
2008-02-22   KOMISJA BEZPIECZEŃSTWA I POLITYKI SPOŁECZNEJ KONTROLOWAŁA STRAŻ MIEJKĄ
W dniu 21 lutego Komisja Bezpieczeństwa i Polityki Społecznej Rady Miejskiej we Wrześni, w której skład wchodzą następujący radni: Grażyna Kąkolewska, Stanisław Dominiczak, Bolesław Święciochowski, Bronisław Dankowski oraz Marek Kołodziejczyk kontrolowała funkcjonowanie naszej komendy.
2008-02-21   POGRYZIONA PRZEZ PSA
Dyżurny straży miejskiej drugiej zmiany otrzymał drogą telefoniczną zgłoszenie o pogryzieniu przez psa młodej kobiety. Zdarzenie to miało miejsce w jednej z miejscowości pod Wrześnią.
51 52 53 54 55 56 57 58
AKTUALNOŚCI
+ PODSTAWY DZIAŁANIA
+ PRAWA I OBOWIĄZKI
+ KADRA
REALIZACJA KARY OGRANICZENIA WOLNOŚCI
+ PROGRAMY PROFILAKTYCZNE
+ SCHRONISKO MIEJSKIE DLA ZWIERZĄT
+ STRAŻ MIEJSKA W OBIEKTYWIE
+ ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
KTO MOŻE ZOSTAĆ STRAŻNIKIEM MIEJSKIM
KONTAKT