STRONA GŁÓWNA: AKTUALNOŚCI

2008-02-05   KONAR DRZEWA
Strażnicy miejscy interweniowali w sprawie konaru drzewa, który zagrażał przechodniom ul. Kilińskiego.
2008-02-01   SPRÓCHNIAŁE DRZEWO
Drogą telefoniczną dyżurny straży miejskiej otrzymał zgłoszenie od jednego z właścicieli sklepu przy ul. Batorego, iż na wysokości skrzyżowania ulic Dąbrowskiego - Chrobrego stoi spróchniałe drzewo stwarzające zagrożenie dla pieszych i kierujących pojazdami.
2008-01-31   PORZUCONY SPANIEL
Dyżurny straży miejskiej otrzymał drogą telefoniczą interwencje o przywiązanym do roweru (siodełka) psie rasy spaniel, znajdującym się przy ul. Rzecznej. Z obserwacji osoby zgłaszającej przekazującej tą wiadomość wynikało, iż pies przebywał we wskazanym miejscu od dłuższego czasu.
2008-01-29   BLOKADA NA KOŁO DLA KIEROWCY PARKUJĄCEGO NA PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH
Mandatem karnym w wysokości 100 złotych i zastosowaniem urządzenia blokującego koło tzw. potocznie "blokady" zastosowali strażnicy miejscy wobec kierowcy opla vectry, który zaparkował swój pojazd na przejściu dla pieszych przy ul. Warszawskiej.
2008-01-26   WAGAROWICZE!
Ostatni dzień zajęć szkolnych przed zbliżającymi się feriami zimowymi pozostanie zapewne w pamięci pewnym uczniom, którzy zamiast uczestniczyć w lekcjach wybrali "na naukę" jeden z wrzesińskich pubów.
2008-01-25   ODKRYTA STUDNIA
Dyżurny straży miejskiej przyjął zgłoszenie o odkrytej studni znajdującej się na polnej ścieżce (przejściu) łączącej ul. Szeroką z ul. Gnieźnieńską.
2008-01-25   200 ZŁOTYCH MANDATU KARNEGO DLA NIEODPOWIEDZIALNEGO WŁAŚCICIELA PSA
Patrol interwencyjny strażników miejskich drogą telefoniczną otrzymał wiadomość, iż w pobliżu sklepu "Tęcza" w Kaczanowie biega duży, biały pies, który atakuje przechodniów i klientów sklepu. Pies jest agresywny.
2008-01-24   POBICIE NA DEPTAKU UL. WARSZAWSKIEJ UJAWNIONE PRZEZ OKO KAMERY
Strażnik miejski pełniący obowiązki dyżurnego na stanowisku monitoringu zauważył pobicie młodego chłopaka, do którego doszło w dniu dzisiejszym ok. godziny 20.59.
2008-01-16   "ŚMIECIARZE" SUROWI UKARANI
Po ustaleniu i dotarciu przez strażników miejskich do sprawcy "śmieciarza", który pozbył się śmieci wyrzucając je w lasku w Psarach Małych okazało się, że sprawców tego czynu było dwóch.
2008-01-14   "MIŁOŚNIK LASU"
Śmieci, śmieci i jeszcze raz śmieci ujawnili po anonimowym zgłoszeniu strażnicy miejscy w lasku w Psarach Małych. W porozrzucanych rzeczach i pościelach znaleźliśmy w sobie tylko znany sposób przedmioty, na podstawie których udało się zidentyfikować i ustalić sprawcę - śmieciarza.
51 52 53 54 55 56 57 58
AKTUALNOŚCI
+ PODSTAWY DZIAŁANIA
+ PRAWA I OBOWIĄZKI
+ KADRA
REALIZACJA KARY OGRANICZENIA WOLNOŚCI
+ PROGRAMY PROFILAKTYCZNE
+ SCHRONISKO MIEJSKIE DLA ZWIERZĄT
+ STRAŻ MIEJSKA W OBIEKTYWIE
+ ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
KTO MOŻE ZOSTAĆ STRAŻNIKIEM MIEJSKIM
KONTAKT