STRONA GŁÓWNA: AKTUALNOŚCI

2008-01-14   "NOWI" STRAŻNICY MIEJSCY PO EGZAMINACH
Jakub Chromiński i Szymon Abramowicz w dniu dzisiejszym dołączyli do naszego grona pełnoprawnych strażników miejskich, a to za sprawą pozytywnie zdanego egzaminu kończącego szkolenie podstawowe dla ratuszowych mundurowych.
2008-01-07   OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY SAMOCHODU CITROEN C15
Burmistrz Miasta i Gminy Września informuje o sprzedaży samochodu zakwalifikowanego, jako majątek gminy Września. Gmina Września - Straż Miejska we Wrześni przeznaczył do sprzedaży następujący składnik majątku ruchomego: samochód osobowo - towarowy marki CITROEN C15
2008-01-04   STRAŻNICY MIEJSCY NA POMOC KONIOM
Strażnicy miejscy od pewnego czasu otrzymywali niepokojące sygnały od mieszkańców Psar Małych dotyczące nieprawidłowego traktowania siedmiu koni przez jednego z gospodarzy tejże wioski. Zburzenie mieszkańców wywołał przede wszystkim fakt, iż konie zostają wypuszczone przez gospodarza z ogrodzenia (gospodarstwo znajduje się blisko trasy Września - Poznań) i luzem biegają po okolicznych polach i zagajnikach, czym stanowią zagrożenie dla ruchu drogowego.
2008-01-02   MUNDUROWI POD SIATKĄ
Z inicjatywy Straży Miejskiej we Wrześni po raz pierwszy służby mundurowe miały możliwość sprawdzenia swoich umiejętności siatkarskich. W dniu 29 grudnia na dwóch boiskach Gimnazjum nr 2 o pierwsze miejsce w "Turnieju Sylwestrowym" walczyli: Straż Miejska, Straż Pożarna, Komenda Powiatowa Policji oraz Starostwo Powiatowe - sponsor pucharów i medali.
2008-01-02   CZUJNE OKO STRAŻNIKA MIEJSKIEGO WIDZI WSZYSTKO!
Strażnik miejski pełniący obowiązki dyżurnego na monitoringu zauważył próbę uszkodzenia infokiosku, znajdującego się na wrzesińskim Rynku.
2008-01-02   WITAMY WAS W NOWYM 2008 ROKU!
Po krótkiej przerwie spowodowanej świętami i okresem noworocznym WITAMY WAS W NOWYM 2008 ROKU. Wszystkim odwiedzającym naszą stronę życzymy w Nowym Roku wiele zdrówka, pomyślności i spełnienia marzeń. Niech ten rok będzie dla Was jeszcze lepszy od poprzedniego!
2007-12-20   WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU ŻYCZĄ STRAŻNICY MIEJSCY
Jak obyczaj każe stary, według ojców naszych wiary, chcemy złożyć Wam życzenia, z dniem Bożego Narodzenia. Niech ta Gwiazdka Betlejemska, która wschodzi tuż po zmroku, da Wam szczęście i pomyślność, w nadchodzącym Nowym 2008 Roku. Życzą Komendant i pracownicy Straży Miejskiej we Wrześni
2007-12-19   FAJERWERKI TYLKO DLA OSÓB DOROSŁYCH
W związku ze zbliżającym się okresem świątecznym i nocą sylwestrową, a tym samym zwiększoną liczbą osób używających materiały pirotechniczne strażnicy miejscy przypominają, że istnieje całkowity zakaz sprzedaży materiałów pirotechnicznych dzieciom i młodzieży do lat 18.
2007-12-18   SPOTKANIA STRAŻNIKÓW MIEJSKICH Z "KOSZAROWĄ" MŁODZIEŻĄ
Strażnicy miejscy w ramach programu profilaktycznego "Bliżej Straży Miejskiej" przeprowadzają pogadanki dla uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 we Wrześni. Inicjatorem trzeciego spotkania strażników miejskich z "koszarową" młodzieżą jest Ewa Kasprzak, długoletni pedagog szkolny.
2007-12-17   KIEROWCY ZWALNIAJĄ NA WIDOK MONITORA PRĘDKOŚCI SM II
Po kilkunastu dniach stosowania monitora prędkości na naszych gminnych drogach strażnicy miejscy zaobserwowali, że ok. 80 % kierowców przekraczających dozwoloną prędkość zwalnia na widok rejestratora.
51 52 53 54 55 56 57 58
AKTUALNOŚCI
+ PODSTAWY DZIAŁANIA
+ PRAWA I OBOWIĄZKI
+ KADRA
REALIZACJA KARY OGRANICZENIA WOLNOŚCI
+ PROGRAMY PROFILAKTYCZNE
+ SCHRONISKO MIEJSKIE DLA ZWIERZĄT
+ STRAŻ MIEJSKA W OBIEKTYWIE
+ ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
KTO MOŻE ZOSTAĆ STRAŻNIKIEM MIEJSKIM
KONTAKT